Napędy oraz automatyka do bram i drzwi

Napędy do bram wjazdowych

DOCKSERVICE

KONTAKT

Napędy do bram wjazdowych umożliwiają otwieranie i zamykanie bram skrzydłowych i przesuwnych – na przykład prowadzących na podwórze. DoorService oferuje dokładnie dopasowany system składający się z bramy garażowej, bramy wjazdowej i pasujących do nich napędów.

Napędy do bram garażowych

Dzięki naszym napędom do bram garażowych wystarczy jedno naciśnięcie przycisku, aby szybko i wygodnie wjechać do garażu. Energooszczędne oświetlenie LED jasno i równomiernie oświetla garaż. To oznacza większe bezpieczeństwo – szczególnie w ciemności.

KONTAKT

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą napędów i automatyki. 

Automatyczne napędy do bram i drzwi to kompleksowe rozwiązania zwiększające wygodę użytkowania i bezpieczeństwo.

Każdy z komponentów produkowany jest przez markę XZY, co pozwala zagwarantować najwyższą jakość oraz bezproblemową kompatybilność oferowanych produktów. Łagodne uruchamianie się napędu w znacznym stopniu wydłuża czas użytkowania bram i drzwi.  

Automatyka do bram to precyzja wykonania, zaawansowana technologia oraz trwałość użytkowania. Wiele z napędów firmy XZY dostępnych jest w wersji z akumulatorem lub modułem solarnym. 

Dzięki takim rozwiązaniom nawet w przypadku braku możliwości zasilania napędu prądem możecie Państwo cieszyć się z wielu zalet jakie daje automatyka do bram.

Dopełnieniem naszej bogatej oferty są elementy wyposażenia dodatkowego takie jak nadajnik chowany w przycisku zapalniczki samochodowej, a także system inteligentnego sterowania BiSecur SmartHome.

Zadzwoń teraz

KONTAKT

DOOCKSERVICE

Zadzwoń teraz

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Stworzono dla DoorService przez 
Mateusz Kostrzewa - 570 628 481